HABERLER
Golda - Beslenme


KOMBASSAN'a MÜSİAD' dan Ödül
Konya’lı Müsiad üyesi firmalara, Konya Müsiad Şube binasında düzenlenen törenle ödülleri verildi. MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın yanı sıra törene, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Milletvekilleri Hasan Angı, Kerim Özkul, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Arslan Korkmaz ve çok sayıda iş adamı katıldı. Ödül töreninden önceki programda, ilk 1000 sanayi kuruluşu arasında yer alan Konyalı firmaları ziyaret eden Müsiad Genel Başkanı Vardan, Kombassan Kağıt Fabrikasını da inceledi. Kağıt Fabrikası üretim tesislerinde, Genel Müdür Mehmet Eray Nasöz’ün, kağıdın selülozdan kullanıma hazır hale gelene kadar üretim safahatını içeren sunumunu ilgiyle izleyen VARDAN, daha sonra Kombassan Holding Başkanı Haşim Şahin, ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bilgilendirme toplantısına katıldı. Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Şahin, sektör hakkında ve Kombassan Grubuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Şahin yurt dışındaki firmalarının dikkate alınması halinde, ilk 500 içerisinde yer alabilecek Kombassan firmalarının bulunduğunu ve önümüzdeki dönemde İMKB ile ilgili borsa sürecine de hız verdiklerini belirtti. Konya MÜSİAD Şubesinde düzenlenen ödül töreninde ise İstanbul sanayi odasınca belirlenen ilk 1000 içerinde yer alan Konyalı firmalar arasındaki Kombassan’a ait Kombassan Kağıt(Komeks, Speed), Kompen (Kompen, Bauplast), Komgıda( Golda, Melda), Muratlı Karton ve Divapan’a ödülleri Müsiad Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan tarafından takdim edildi. Ödül töreninde davetlilere hitap eden Kombassan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şan, gruba ait 2007 yılına kadar oluşan sıkıntıların tamamen giderildiğini, şirketlerinin ekonomik yönden her geçen gün daha iyi bir seviyeye geldiğini belirtti. Kurumsallaşmayla ilgili çalışmaları tamamladıklarını da ifade eden Şan, borsaya katılım ile ilgili faaliyetlerinin planlandığı şekilde sürdüğünü söyledi.
Haber Link

GOLDA HABERLER
Golda’ya Güvenilir Gıda Zirvesi’nden iki ödül birden
Golda, güvenilir gıdada Konya’nın gururu oldu Kombassan Holding bünyesindeki Kom Gıda markalarından Golda, kalitesini Güvenilir Gıda Ödülleri ile tescilledi. Hem Bakliyat hemde Makarna kategorilerinde ödül alan Golda, Konya’nın gururu oldu. Başkent Ank

“ Yeni Yatırımlarla Büyüyen KOMGIDA Hayvancılık Sektörüne Girecek…”


Kombassan'dan Afrika'ya 2 Tır Dolusu Gıda Yardımı
Kombassan Holding A.Ş tarafından yaşanan kıtlık nedeniyle Doğu Afrika'ya gönderilmek üzere 2 tır dolusu gıda malzemesi dualarla uğurlandı.

GOLDANIN HORON TEPEN MAKARNALARI
"Anadolu Manşet Gazetesi Halkla İlişkiler Müdüresi Sn. Nurdan Dinç'in kaleminden Golda Makarna"

KOMGIDA Hayvancılık Tesislerinin Temeli Atıldı
Kombassan şirketlerinden KOMGIDA, sektöründe elde ettiği başarıyı Hayvancılık alanında da sürdürmeyi hedefleyerek damızlık süt sığırı yetiştiriciliği tesislerinin temelini attı.

KMU Gıda Bölümü Öğrencilerinden GOLDA'ya Ziyaret
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Gıda Böülümü Öğrencileri ile Golda Tesisleri gezdirildi.

KOMBASSAN'a MÜSİAD' dan Ödül
Kombassan Grubuna ait 5 firma Konya MÜSİAD şubesi tarafından düzenlenen törende ödül aldı.

Golda Makarna Tüketicileriyle Buluşuyor
Kombassan şirketlerinden Komgıda ürünü Golda Makarna, Yeni Yüzü ve Ambalajıyla 23-26 Eylül Tarihleri Arasında İstanbul Cnr Expo Fuar Merkezi'nde Gerçekleştirilecek Olan 18. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı'nda Görücüye Çıkıyor.

Golda Yiyecek Fuarında Pilav Şöleni Düzenledi
Gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden GOLDA, Makarna’dan sonra BAKLİYAT Grubunu yenilenen yüzüyle FOODist Fuarına katılarak ziyaretçilerine bulgur pilavı ikram etti

Golda Makarna fuarda tam not aldı..
İstanbul CNR EXPO Fuarı’nda gerçekleştirilen, “18. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı”nda Golda Makarna standı ziyaretçilerin akınına uğradı.

SIAL Fuarı’ndan Golda’ya Ödül!
İstanbul Ticaret Odası organizasyonu ile Fransa’nın Paris şehrinde iki yılda bir düzenlenen SIAL Uluslararası Gıda ve Teknolojileri Fuarı’nda Golda Makarna da yerini aldı.

"GENÇLERE ENERJİ LAZIM"
Baharın gelmesi Karamanoğlu Mehmet bey üniversitesin düzenlemiş olduğu 4. Bahar şenliklerinde üniversite öğrencilerine şenlik süresince Golda standımızda özel soslarla hazırlanmış makarna ikram edildi.

Komgıda Sektörün Yükselen Değeri Oldu
Karaman’da kurduğu ‘Gıda Şehri’nde, Un-İrmik, Bakliyat, Makarna, Bisküvi-Gofret fabrikaları bulunan Kombassan Holding, yeniden yapılanma serecinde önemli kapasite artışları yaşadı. Gıda şehri Komgıda Genel Müdürü Hasan Hüseyin Demiröz il

Geri Dönüşüm Semineri
Karaman Belediyesi, Yunus Emre Kültür Vakfı ve Çevre Orman Müdürlüğü’nce ortaklaşa sürdürülen bilgilendirme seminerleri kapsamında “GOLDA” ziyaret edildi.

GOLDA MAKARNADAN BİR İLK
Karaman'ınmızın öz firması olan Golda Makarna bir ilke imza atarak Konya'nın merkezinde Zaferde, Makarna Evi açtı.

GOLDA MAKARNA ANNELER GÜNÜNÜ UNUTMADI
Karaman'ın makarna üreticisi Golda Makarna anneler gününü unutmadı.

İnovasyon Ödülleri Dağıtıldı.
Şirketimizde ilk İnovasyon ödülleri kazanan çalışanlarımıza verildi.

KMU’dan GOLDA’ya Ziyaret….
Karaman Aktif Sanayicileri Ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi öğrencileri ile birlikte “GOLDA” tesislerini ziyaret etti.

 
golda facebook